Giveaway

-
Geplaatst
23-04-2025
-
Einddatum
29-04-2025
Een boek voor een recensie: 'Volgeboekt' van Paula Heeger
Als schrijfster Felicia op Terschelling aankomt, blijkt haar hotelkamer bezet te zijn. Wanneer ze bij de norse Alex belandt, die een B&B annex boekwinkel runt, bloeit er iets op tussen de twee tegenpolen. Lees een sneak preview van Volgeboekt en maak kans het boek te winnen als jij er een recensie over wilt schrijven.
Volgeboekt is het debuut van Paula Heeger. Ze is geen vreemde in de boekenwereld: via haar succesvolle social-mediakanalen deelt ze veel reviews, recensies en boekentips. Met deze feelgoodroman zet ze haar eerste stappen als auteur. Ter ere van de Week van de Debutant spraken we met Heeger over hoe ze het vindt om te debuteren.
Het boek
De succesvolle schrijfster Felicia reist af naar Terschelling om aan haar nieuwste boek te werken en verslag te doen van het theaterfestival Oerol. Maar het tripje verloopt niet zoals gepland: door een boekingsfout is Felicia's hotelkamer bezet en komt ze terecht bij de norse Alex, die in West-Terschelling een B&B annex boekwinkel runt. Hij heeft geen plek en biedt Felicia met tegenzin zijn logeerkamer aan. Dat zorgt voor de nodige irritaties ... of bloeit er in deze B&B vol boeken toch liefde op?
Win en recenseer
Zou jij het liefst direct verder willen lezen? Hebban mag in samenwerking met uitgeverij Zomer & Keuning 10 exemplaren van dit boek weggeven in ruil voor een recensie.
Hoe het werkt
- Lees het fragment om te zien of het boek bij je past
- Je hebt in de komende weken tijd om het boek te lezen
- Je schrijft je leeservaring eerlijk op (minimaal 200 woorden)
- Plaats je recensie uiterlijk 30 mei op de Hebban boekpagina
Om mee te doen
1) Vul onderstaand deelnameformulier volledig in
2) Geef in het opmerkingenveld van het formulier antwoord op de volgende vraag: