Lein van der Wulp
Van de Nederlandse auteur Lein van der Wulp (1976) verscheen al eerder, samen met co-auteur Guido Schuring, het boek Textplay, een uitgave over Engelstalige literatuur voor het middelbaar onderwijs. Van hun hand is ook de uitgave Nutshell, een beknopte literatuurgeschiedenis over de Engelse en Amerikaanse literatuur. Later publiceerden zij Highlights, een uitgave met analyses van Engelse en Amerikaanse romans uit de twintigste eeuw. Daarnaast werkte Van der Wulp mee aan Metropool, een Wolters Noordhoff-uitgave gericht op de Europese literatuur door de eeuwen heen.
Op 35-jarige leeftijd rondde Van der Wulp zijn debuutroman Kelderwesp (2012) af, een aangrijpende literaire thriller over een man die bijna dertig jaar na de oorlog nog dagelijks gehinderd wordt door zijn verzetsverleden in de Tweede Wereldoorlog. Het boek werd gepubliceerd dankzij crowdfunding via de website Tenpages.com.
In 2014 schreef Van der Wulp Mannen van Maasoord, waarin hij – geïnspireerd door zijn ervaringen in het onderwijs – de teloorgang van een school van binnenuit beschrijft.