Meer dan 6,3 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×

Avontuur zonder helden + Twintig jaar later

Kan iedereen een held worden? In 1977 stelden Jean Van Hamme en Dany ons deze vraag met het verhaal over een groep heel gewone mannen en vrouwen die na een vliegtuigongeluk in de jungle tot het uiterste moeten gaan om te overleven. Twintig jaar later maakten de auteurs een vervolg waarin de overlevenden van het ongeluk één voor één onder mysterieuze omstandigheden verdwijnen. Dit is de kans om deze klassieker te (her)ontdekken, waarmee Van Hamme een van zijn beste scenario’s afleverde en Dany bewees ook een uitstekend realistisch tekenaar te zijn.

-30 jaar na de oorspronkelijke uitgave verschijnen deze twee legendarische albums nu in één deel.
-Vijf nieuwe pagina’s van Dany en Van Hamme verbinden de twee verhalen met elkaar.
Toon details

Schrijf een recensie

Is Avontuur zonder helden + Twintig jaar later het boek voor jouw Reading Challenge?
Op naar de challenge

Boeken van dezelfde auteur

Gesponsord

Als Hyoyoung wordt gevraagd in een brievenwinkel in Seoul te komen werken, realiseert ze zich al snel hoe helend een brief kan zijn. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Reageren op Avontuur zonder helden + Twintig jaar later

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie.