In Bree verdwijnen drie notabelen op mysterieuze wijze. Er is geen spoor van hen te bekennen en er wordt geen losgeld gevraagd. Hoofdinspecteur Joris Vanhout en zijn team staan voor een raadsel. Maar tijdens het onderzoek komt naar boven dat de drie verdwenen mannen – die alle drie een prominente politieke functie bekleden in het stadje - een en ander op hun kerfstok hebben.
Journalist Filip Moons bijt zich in de zaak vast en benoemt ze de “Breemuda Verdwijningen”. Hij komt om de haverklap met onthullingen die aangeven dat er bij de politie een lek moet zitten.
Het onderzoek leidt het team naar Antwerpen, Maasmechelen en zelfs het Italiaanse Ravenna. Maar intussen blijft het oorverdovend stil aan de kant van de ontvoerders. Wat is er aan de hand? Of zijn de drie al lang dood? Uiteindelijk ligt een lang begraven geheim aan de oorsprong van dit drama.