Meer dan 6,3 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×

De huilers

Randi is er helemaal niet blij om als haar ouders, enkele dagen voor hun geplande vakantie naar Spanje, besluiten naar de Waddenzee te trekken. Maar Randi's vader is journalist en moet dringend wat schrijven over de oorzaken van de zeehondensterfte in de Noordzee. Zo leert Randi de zeehondencreche in Pieterburen kennen en mag ze er helpen bij de verzorging van zieke zeehonden. Lepeltje, een van die huilers, want zo worden jonge zeehondjes genoemd, ligt haar nauw aan het hart. Zal hij genezen? En wat dan?

Toon details

Schrijf een recensie

Is De huilers het boek voor jouw Reading Challenge?
Op naar de challenge

Populaire boeken in hetzelfde genre

Boeken van dezelfde auteur

Gesponsord

Als Hyoyoung wordt gevraagd in een brievenwinkel in Seoul te komen werken, realiseert ze zich al snel hoe helend een brief kan zijn. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Reageren op De huilers

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie.