Meer dan 6,3 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×

DUTCH CUISINE


Dutch delight

Verschijnt in mei 2008

Prijs: 14,95

ISBN: 978-90-87240-84

Uitvoering: gebonden

Omvang: 144 p.

Formaat: 230 x 255 staand

NUR: 442

Het boek Heerlijk Hollands verschijnt ook in een Engelse versie, gemaakt voor alle nieuwkomers in Nederland die ook op culinair gebied willen integreren. Natuurlijk een uitgelezen boek voor bezoekers, die na hun vakantie graag een vleugje Holland mee naar huis willen nemen. En een uitstekend geschenk voor een relatie in het buitenland die je graag kennis wil laten maken met de culinaire tradities van ons land.
Toon details

Schrijf een recensie

Is DUTCH CUISINE het boek voor jouw Reading Challenge?
Op naar de challenge

Populaire boeken in hetzelfde genre

Boeken van dezelfde auteur

Gesponsord

Als Hyoyoung wordt gevraagd in een brievenwinkel in Seoul te komen werken, realiseert ze zich al snel hoe helend een brief kan zijn. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Reageren op DUTCH CUISINE

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie.