Meer dan 6,2 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×

Ieder mens is een verhaal

Niemand heeft zichzelf gemaakt, dus rekent auteur Dirk Mulder niemand hard af op zijn eigenaardigheden. Maar hij ziet ze in volle glorie.

Met zijn scherpe blik beschrijft hij zijn belevenissen met mensen op sublieme wijze; ontroerend en humoristisch. Resulterend in een boek vol bijzondere verhalen die stuk voor stuk een feestje zijn voor de fijnproever.

De verhalen hebben nog iets gemeen: of Dirk je nu laat kennismaken met de huis-aan-huisvader, de dierenvriend, de chirurg, de werkster of wie dan ook, je hebt als lezer altijd het gevoel dat het gaat over mensen die je kent. Misschien zelfs over jou.

Dirk Mulder is tekstschrijver en columnist. Hij schreef onder meer voor AD/Utrechts Nieuwsblad, de Volkskrant, Rails en Happinez. Ook de roman We zouden nog naar Noorwegen is van zijn hand.

‘Verhalen die je vrolijk stemmen.’

Frits Spits
Toon details

Schrijf een recensie

Is Ieder mens is een verhaal het boek voor jouw Reading Challenge?
Op naar de challenge

Populaire boeken in hetzelfde genre

Boeken van dezelfde auteur

Reageren op Ieder mens is een verhaal

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie.