Meer dan 6,3 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×

Onderweg

Voor zijn vierde non-fictieboek betrad Spoelstra letterlijk en figuurlijk andere paden. Van de vele (camping)reizen die hij maakte in Europa, het Midden Oosten en Noord-Afrika verzamelde hij van zijn ervaringen een aantal korte verhalen in deze bundel. Verhalen die soms met zelfspot geschreven zijn; grappig of ontroerend zijn en af en toe niet ontbloot zijn van ironie. En mogelijk voor veel reizigers herkenbaar!
De Nederlandse pers over eerdere boeken van Bert Spoelstra:
“Uitstekend boek!” - Crimezone over Operatie Raghadan
“Thriller van niveau.” - Trouw over Aga
“Logische, mooi bedachte intrige.” - Vrij Nederland over Afrikaanse Rum
“Pakkende politiethrillers die heel dicht bij de werkelijkheid liggen.” - De Telegraaf
“Verbijsterend en ontroerend relaas.” - Veldeke Heerlen over Duitse Vriend
Toon details

Schrijf een recensie

Is Onderweg het boek voor jouw Reading Challenge?
Op naar de challenge

Populaire boeken in hetzelfde genre

Boeken van dezelfde auteur

Gesponsord

Als er een vreemde jongen arriveert in het sprookjesachtige dorp Near, duurt het niet lang voordat er kinderen verdwijnen. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Reageren op Onderweg

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie.