Meer dan 6,2 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×

Ook hij was hier

Deze instructies en bouwstukken zijn ontdekt in de nalatenschap van Jan Broeckx. Ze betreffen de Hogere Graden en zijn overgedragen aan het Soeverein Kapittel 'Panta Rhei', opgericht op 28 mei 1985, waarvan Jan Broeckx een voortrekker en medeoprichter was. Samen met enkele andere broeders heeft hij de geest van Panta Rhei wezenlijk gevormd en bevrijd van het hiërarchische denken dat de instellingen van de vrijmetselarij vaak kenmerkt. Hij heeft ook de rituelen tot en met de 33ste graad ontdaan van hun barokke elementen, met het oog op het essentiële. Dit wordt ook weerspiegeld in de instructies die hij heeft opgesteld voor het Kapittel, de Areopagus en het College. Deze worden nu, samen met bouwstukken, aangeboden aan de broeders en zusters. Naar onze mening verdienen ze dit ten volle. Mogen ze ons, vrijmetselaars, de inspiratie bieden die we nodig hebben in deze verwarrende en dwalende tijden, zowel in ons denken als in ons handelen!

Toon details

Schrijf een recensie

Is Ook hij was hier het boek voor jouw Reading Challenge?
Op naar de challenge

Populaire boeken in hetzelfde genre

Boeken van dezelfde auteur

Gesponsord

Het nieuwste boek van Evie Woods zit vol magische verhalen en bewandelt de intrigerende grens tussen het alledaagse en bovennatuurlijke. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Reageren op Ook hij was hier

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie.