Meer dan 6,2 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×

Het hele gezin Hoefsloot | 7 februari 1942
Met zijn allen op bezoek bij vader, in het Oranjehotel in Scheveningen. Piet Hoefsloot, oprichter van de Oranjewacht. In december 1940 gearresteerd en bij een eerste proces veroordeeld tot levenslang. Niemand weet dan nog dat het vonnis zal worden omgezet in de doodstraf.
Hij wordt op 9 juli 1942 gefusilleerd.
Oorspronkelijke, met potlood beschreven dunne velletjes wc-papier. De gevangenis uit gesmokkeld in een wasmand. Zijn complete dagboek, na de oorlog uitgetypt in tekst. Unieke foto’s en zijn afscheidsbrief, die hij schreef twee uur voor zijn dood. Zijn stem gevangen op papier.
Gebundeld met interviews van acht van de elf kinderen, die vertellen over hun afwezige vader in oorlogstijd. De erfenis van Piet Hoefsloot. Pé.
Toon details

Recensies (1)

Schrijf een recensie

Is het boek voor jouw Reading Challenge?
Op naar de challenge

Populaire boeken in hetzelfde genre

Gesponsord

Het persoonlijke oorlogsverhaal van Edith Eger uit de internationale bestseller De keuze.

Reageren op Pé

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie.