Meer dan 6,3 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×

Sjas Patat

Opvolger van het succesvolle Surplas over het wielerseizoen 2006 Wielerjournalist en -kenner Karl Vannieuwkerke becommentarieert en bundelt de belangrijkste wielergebeurtenissen tijdens het turbulente wielerjaar 2007. Een bundeling van grondige analyses van de grote wielerklassiekers, geestige columns, rake portretten van profwielrenners uit binnen- en buitenland, hun ploegleiders en verzorgers, en flashbacks naar het roemrijke verleden van de wielersport Met krachtige actie- en sfeerbeelden van topfotograaf Tim De Waele Ondersteund door de theatershow 'Wielerjaar 2007' van Karl Vannieuwkerke & Les Supappes die volle zalen lokt in Vlaanderen
Alberto Contador de onverwachte Tourwinnaar, de oerval in de afdaling van de Kemmelberg, Paolo Bettini vuurt vanop heuphoogte, Stijn Devolder flirt met Miguel Indurain, Gert Steegmans breekt de deur open, Tom Boonen paradeert in het groen, aardrijkskundelessen met Michael Rasmussen, de afgang van Alexander Vinokourov, het afscheid van Van Petegem en vele anderen, de opmars van Ricardo Riccó, een supersonische entree van Greg Van Avermaet, Belgische dameshoop met Lieselot Decroix, het gebeuk van Lars Boom, de Mont-Ventoux... Dit boek bevat 156 bladzijden wielersport vanuit de buik. Columns, portretten, beschouwingen en prachtige foto's. Sjas Patat is de waardige opvolger van Surplas en verdient een plaats op elke salontafel. Een heerlijk hebbeding... Sjas Patat is een boek voor wie van wielrennen houdt en voor wie er een hekel aan heeft.
Toon details

Schrijf een recensie

Is Sjas Patat het boek voor jouw Reading Challenge?
Op naar de challenge

Populaire boeken in hetzelfde genre

Boeken van dezelfde auteur

Gesponsord

Als Hyoyoung wordt gevraagd in een brievenwinkel in Seoul te komen werken, realiseert ze zich al snel hoe helend een brief kan zijn. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Reageren op Sjas Patat

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie.