Meer dan 6,3 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×

Toeval ... hoe doe je dat ?

Toevalligheden spelen in de meeste mensenlevens een belangrijke rol. In het algemeen denken we dat toeval iets is waar we zelf niets over te zeggen hebben. In dit Ankertje ga je stap voor stap onderzoeken hoe het mechanisme van toeval in elkaar zit en hoe je ermee om kunt springen. Het draait er allemaal om dat je bewust kunt kiezen voor een werkelijkheid die jou inspireert. Je kunt die nieuwe werkelijkheid voortaan voor jou laten werken. Daarvoor is het noodzakelijk bepaalde stappen te zetten, waarmee je de oude overtuigingen en ideeën in je onderbewustzijn ‘reorganiseert’. Dit Ankertje reikt je daarvoor het ‘gereedschap’ aan.
Toon details

Schrijf een recensie

Is Toeval ... hoe doe je dat ? het boek voor jouw Reading Challenge?
Op naar de challenge

Populaire boeken in hetzelfde genre

Boeken van dezelfde auteur

Gesponsord

Als Hyoyoung wordt gevraagd in een brievenwinkel in Seoul te komen werken, realiseert ze zich al snel hoe helend een brief kan zijn. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Reageren op Toeval ... hoe doe je dat ?

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie.