Meer dan 6,1 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×

*vroege vogels

Vroege Vogels is al 33 1/3 jaar het populairste natuur- en radioprogramma van de VARA op radio 1.

Iedere zondagochtend tussen 8 en 10 uur luisteren een half miljoen Nederlanders naar het radioprogramma. Elke week is een schrijver, cabaretier, bioloog, milieukundige of politicus verantwoordelijk voor een gastcolumn waarin hij of zij zijn visie op de natuur en het milieu geeft.

Voor dit jubileumboek zijn de mooiste verhalen van de afgelopen jaren geselecteerd. Het zijn liefdevolle, maar soms ook tegendraadse bijdragen van auteurs die allemaal op een geheel eigen wijze iets met de natuur hebben.

Vroege Vogels bevat bijdragen van onder andere:

Claudia de BreijMaarten 't Hart
Martin Bril Youp van 't Hek
Paulien Cornelissen Wouter Klootwijk
Aaf Brandt Corstius Kees Moeliker
Midas Dekkers Tommy Wieringa
Hans DorrestijnKoos van Zomeren
Toon details

Schrijf een recensie

Is *vroege vogels het boek voor jouw Reading Challenge?
Op naar de challenge

Populaire boeken in hetzelfde genre

Gesponsord

Het eerste deel in een nieuwe thrillerserie rond agent Lucy Halliday en haar speurhond Moss. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Reageren op *vroege vogels

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie.