Meer dan 6,2 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×

Hebban Newsroom

28
januari 2025
om 07:00

'Zondagskracht' van Judith Visser ligt vanaf april in de winkel!

4 reacties

Op 1 april verschijnt Zondagskracht, het slotdeel van de 'Zondags'-trilogie van Judith Visser. In dit laatste deel neemt Visser de lezer voor de laatste keer op meeslepende wijze mee in het leven van Jasmijn Vink.

Het eerste deel van de trilogie Zondagskind verscheen in 2018. Daarin introduceert Visser de autistische Jasmijn, die in de jaren tachtig en negentig met vallen en opstaan leert de wereld te navigeren. In het vervolg Zondagsleven las de lezer over hoe het geliefde hoofdpersonage een baan vond en trouw bleef aan zichzelf. 

Hoe gaat het nu met Jasmijn? Dat lees je in Zondagskracht, waarmee Visser de driedelige reeks afsluit. Het boek is vanaf 1 april verkrijgbaar in de boekhandel en online.



Bron: Persbericht


Reacties op: 'Zondagskracht' van Judith Visser ligt vanaf april in de winkel!

Gerelateerd

Over

Judith Visser

Judith Visser

Judith Visser schreef 15 boeken maar is de laatste jaren vooral bekend door haa...