Meer dan 6,3 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

huis in zee

999Anna 11 september 2024
Toen ik het boek ooit kocht, viel me de titel al op: ...in zee en niet: aan zee.
Heb het nu na jaren weer gelezen en het is heel mooi en sfeervol.
De verschillende episodes en de verbindingen ertussen zijn heel mooi met elkaar verweven.
In de oorlog en erna, kunstzinnige mensen en hun dagelijkse beslommeringen, het wordt allemaal in een rustig tempo verteld. Speelt zich af in een paar kleine dorpjes dicht bij de zee, hier en daar typisch Brits, maar vooral ook universeel. Een pakkend en sfeervol boek vond ik het weer na de tweede keer lezen.
Geschreven door de achterkleindochter van de beroemde psychoanalyticus. Een grappig en hier en daar ook droevig boek.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van 999Anna

Gesponsord

Als Hyoyoung wordt gevraagd in een brievenwinkel in Seoul te komen werken, realiseert ze zich al snel hoe helend een brief kan zijn. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.