Meer dan 6,3 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Een mooi boek

Assen 27 oktober 2024
Ik vond het verhaal mooi. Het begon best spannend, en de taal van Najiba is echt prachtig. Sommige karakters krijgen daardoor meer diepgang die je kunt ervaren. Het is een goede poging om dieper in de binnenwereld van een kind te duiken, wat vaak ontbreekt in boeken in dit genre. Ik had wel wat hogere verwachtingen van het einde; het voelde alsof het te snel afliep. Het boek had het potentieel om een uitgebreider verhaal te worden, maar dat kwam niet uit de verf. Ik wilde ook meer weten over het verhaal van het Sleutelbos, de vreemde man die de zaadjes plantte, en het karakter van Masdoud.

Hoewel het einde geen 'wow-effect' had, zou ik het boek toch aanraden vanwege de originaliteit van het verhaal en de mooie taal.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Assen

Gesponsord

Als Hyoyoung wordt gevraagd in een brievenwinkel in Seoul te komen werken, realiseert ze zich al snel hoe helend een brief kan zijn. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.