Meer dan 6,2 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Krachtig boek!

Boeken.van.chayenne 15 februari 2025

Mirjam zette zich in als huisarts voor betere zorg in de laatste levensfase. Haar boodschap over betere palliatieve zorg bracht ze in Nederland en zelfs België. Ze gaf vele presentaties en interviews over het onderwerp en werkte mee aan de richtlijn Proactieve zorgplanning voor artsen. Ook werd de indrukwekkende documentaire Dying to live gemaakt. Hierin werd ze gevolgd tijdens haar werk als huisarts waarbij ze haar patiënten begeleide naar de dood. Recent kwam haar boek Het laatste hoofdstuk uit waarin ze vertelde over de gesprekken met haar patiënten die niet meer beter konden worden. Mirjam overleed oktober 2024.

Als wijkverpleegkundige kan ik me zo goed inleven in de verhalen die zij meemaakte en beschrijft in haar boek. Als mede Zuid Limburger moest ik dit boek dan ook lezen.
Je leest zoveel empathie en zorgkracht in haar verhalen, ze is betrokken en je leest dat de cliënten haar echt vertrouwen!
Als geen ander staat ook zij dichtbij de laatste levensfase maar wat gaat ze er krachtig mee om (kijk ook naar de docu ‘dying to live’ op NPO). De verhalen die zij beschrijft komen binnen, het is een reëel beeld, wat wij ook meemaken in de zorg! Mocht je ervoor opstaan, dan is dit boek van een uitbehandeld huisarts zeker een aanrader!!

@uitgeverijvolt dankjewel voor dit recensie exemplaar

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Boeken.van.chayenne

Gesponsord

Het persoonlijke oorlogsverhaal van Edith Eger uit de internationale bestseller De keuze.