Meer dan 6,3 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Haar naam was Sarah

brignoteboom 03 november 2024
Na 100 recensies een nieuwe plaatsen heeft weinig tot geen effect, enkel dat ik mijn waardering kan delen.

Wat een prachtig verhaal en hoe pijnlijk ook. Ieder oorlogsboek of verhaal is gruwelijk maar het goed beschreven gemis in dit boek, maat het dat het bij mij harder dan normaal binnen komt. Prachtig geschreven, de juiste toon, goede balans tussen heden en verleden, en gelukkig blijft er nog voldoende zelf in te vullen. Een echte aanrader.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van brignoteboom

Gesponsord

Als Hyoyoung wordt gevraagd in een brievenwinkel in Seoul te komen werken, realiseert ze zich al snel hoe helend een brief kan zijn. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.