Meer dan 6,3 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Heerlijk tussendoortje!

corinefraikin 15 maart 2025
Een open einde van Helen Cox. Dit is het vierde deel in de Kitt Hartley serie. Grace Edwards, de jonge vrouw, die samen met Kitt in de bibliotheek heeft gewerkt, besluit om te gaan studeren. Eenmaal in Durham komt Grace er achter dat er een jaar geleden een vrouw is verdwenen tijdens een live radio-uitzending. Het bloed kruipt waar het niet gaan kan en Grace vraagt Kitt om samen met haar op onderzoek uit te gaan. Kitt die tegenwoordig deeltijd detective is, heeft haar twijfels, maar gaat toch akkoord. Ze besluiten te beginnen bij Patrick; de verloofde van de verdwenen Jodie Perkins. Patricks moeder Cynthia wil ook dat het raadsel wordt opgelost en vergoedt de kosten. Naarmate er dingen worden opgehelderd komen er ook meer mysteries bij. Zal het lukken om alles te ontrafelen? Dit boek is volledig geschreven vanuit het perspectief van Grace. De schrijfstijl is prettig en makkelijk. Lekker voor tussendoor!

Reageer op deze recensie

Meer recensies van corinefraikin

Gesponsord

De sirenen is de nieuwe roman van bestsellerauteur Emilia Hart, een krachtig relaas over de veerkracht van vrouwen en de magie van de zee. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.