Meer dan 6,2 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Magisch

een_kast_vol_boeken 17 februari 2025
Jula’s ouders hebben een boekwinkel in het dorpje. Op een dag zijn ze bij een antiquariaat om bijzondere boeken te zoeken. Jula vindt daar een klein boekje met lege bladzijdes en een glimmende titel. Ze laat het achter, maar het verschijnt toch ineens op de stapel gekochte boeken…. Dan blijkt het boekje helemaal niet zo leeg als ze dacht. Er is 1 bladzijde gevuld. Een gekke tekst. Magisch zo bijkt….

En die magie komt goed van pas als de moeder van haar beste vriend Ben gesaboteerd wordt. Zij is de pannenkoekenbakker op de historische stoomboot van het stadje.
Ondertussen maken Ben en Jula nog even flink ruzie met Bertram, de zoon van de burgemeester.


Uiteindelijk komen alle verhaallijnen samen als hun vriendin Yin terugkomt van zomerkamp.

Ik vond het inderdaad een boek ‘met een snufje magie’. Een leuk verhaal, vermakelijk, las snel en niet al te moeilijk. Ik ben benieuwd of het verhaal nog verder gaat en welke sorci ze nog meer gaat leren!

Reageer op deze recensie

Meer recensies van een_kast_vol_boeken

Gesponsord

Als Jolenes helikopter crasht in Irak, moet ze terugkeren naar het huwelijk en gezin dat ze onder hoogspanning achterliet. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.