Meer dan 6,3 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Fijne, maar voorspelbare feelgood

EvaFC 16 augustus 2023
Rachel Talbot woont sinds 5 jaar in de 200 jaar oude vuurtoren in het Schotse dorpje Newton Dunbar. De vuurtoren is een vreemd gebouw: er is geen haven in zicht. De toren is 200 jaar geleden gebouwd door de voorouder van de huidige eigenaar Cullen MacDonald. Cullen heeft er een boekwinkel van gemaakt, waar Rachel werkt. Rachel heeft een verleden waarvoor ze is gevlucht en waar niemand wat vanaf weet. In Newton Dunbar heeft ze een nieuw leven opgebouwd met als vrienden Cullen, Ron, kunstenaar Edie en de gepensioneerde zeeplatformwerker Ezra. Wanneer de dakloze tiener Gilly komt aanwaaien, krijgt ook zij een plek. Nieuweling en oud-oorlogsverslaggever Toby sluit ook aan. Wanneer Cullen plotseling overlijdt, komen een nieuw en een oud geheim aan het licht waar Rachel en Toby samen onderzoek naar doen.

Echt een niets-aan-de-hand-vakantieboek. Goed geschreven, levendig karakters, beetje geschiedenis, beetje Schotland, vleugje mysterie en een snufje crime, goede research, goede sfeer, wel wat voorspelbaar.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van EvaFC

Gesponsord

Als Hyoyoung wordt gevraagd in een brievenwinkel in Seoul te komen werken, realiseert ze zich al snel hoe helend een brief kan zijn. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.