Meer dan 6,3 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Bijzonder boek

Eva Eising 18 januari 2021
Wat een bijzonder boek is dit. Annet Schaap vertelt het verhaal van het dappere meisje Lampje. Haar taal is prachtig, sprekend en de thematiek indringend. Het gaat over doorzettingsvermogen, flexibiliteit, dapperheid en zijn wie je bent. Het is een spannend verhaal, waarin de personages gelaagd zijn en wie is wie hij lijkt te zijn?
Ook met een beperking kun je van onschatbare waarde zijn en de grootste wint niet automatisch.
Lampje leert ons dat kinderen heel dapper kunnen zijn en ouders onhandig, volwassenen kunnen gemeen zijn, maar ook onverwacht solidair.

Meer woorden wil ik er niet aan besteden. Het boek spreekt voor zich. Lees het!

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Eva Eising

Gesponsord

Als Hyoyoung wordt gevraagd in een brievenwinkel in Seoul te komen werken, realiseert ze zich al snel hoe helend een brief kan zijn. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.