Meer dan 6,3 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Ik reis alleen - Samuel Bjørk

HannaBongaers 05 april 2025
3,5 sterren

Ik was al langer benieuwd naar Scandinavische thrillers, en uiteindelijk viel mijn oog op dit boek om het genre een kans te geven.

De eerste 150 pagina's had ik wat moeite met de vele verschillende personages en verhaallijnen. Het was daardoor niet altijd makkelijk om goed te kunnen volgen en linken te kunnen leggen. Daarna begon echter alles duidelijker te worden en kon ik alles steeds beter plaatsen. Naarmate het einde dichterbij kwam, voelde ik ook echt de spanning van het verhaal in mijn lijf sluipen. Ik vond het leuk om doorheen het hele verhaal mee de puzzelstukjes op de juiste plaats te proberen leggen.

Ik vond het in ieder geval een leuke leeservaring en ben zeker van plan verder te gaan met de rest van de serie!

Reageer op deze recensie

Meer recensies van HannaBongaers

Gesponsord

Als Hyoyoung wordt gevraagd in een brievenwinkel in Seoul te komen werken, realiseert ze zich al snel hoe helend een brief kan zijn. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.