Meer dan 6,3 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Onbenullige arme engelen

Arme engelen is een van de moeilijkere boeken die ik heb gelezen. Het liefst lees ik het boek dit jaar nog een keer om het beter te begrijpen. Arme engelen laat Pamela Koevoet’s talent zien. Het is een verhalenbundel van 10 verhalen die zich afspelen in Amsterdam over ‘arme engelen’: mensen die een verhaal waardig zijn, maar voor de rest vrij onbenullig voor de wereld.
Gezien dit boek uit 1988 komt is het wel begrijpelijk dat ik het niet helemaal begreep als 16-jarige. De woordenschat is ingewikkeld, dit is wel zo’n boek waar men vaker zinnen opnieuw leest voor men ze begrijpt. Alsnog is de stijl en de formulering van het verhaal prachtig gedaan, dit is zeker een van mijn favoriete oudere boeken.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Hebban in de Klas

Gesponsord

Als Hyoyoung wordt gevraagd in een brievenwinkel in Seoul te komen werken, realiseert ze zich al snel hoe helend een brief kan zijn. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.