Meer dan 6,3 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

recensie karel en de elegast

Hallo allemaal!
Ik heb het boek "Karel en Elegast" gelezen en ik vond het een origineel verhaal.Het is weer eens wat anders dan alle andere zeer lange boek. Het is lekker dun boek! Het is een middeleeuws verhaal dat zich afspeelt in het rijk van Karel de Grote. Het verhaal draait om een ontmoeting tussen Karel en Elegast, een mysterieuze gast die ooit verbannen was.

Een van de dingen die me het meest aansprak aan het boek was de manier waarop het de lezer meenam naar een andere tijd en plaats. Het boek geeft een uniek inzicht in de middeleeuwse wereld, zijn normen en waarden, en de manier van leven van mensen uit die tijd.

Daarnaast vond ik het verhaal spannend en intrigerend. Het was spannend om te lezen over de plannen van Elegast en hoe hij deze in het geheim uitvoerde. Ook de ontmoetingen tussen Karel en Elegast waren fascinerend en voegden een extra dimensie toe aan het verhaal.

Het enige nadeel van het boek was dat de oude taal en schrijfstijl soms moeilijk te begrijpen waren. Dit kan voor sommige lezers een uitdaging zijn, maar als je je best doet kun je naar mijn mening prima er door heen komen.

Al met al vond ik "Karel en Elegast" een beetje moeilijk boek waar van ik zeker een paar bladzijdes eens van opnieuwe heb moeten lezen. Ik denk dat dit boek mooi is om te lezen als je middeleeuwse literatuur of ouwe Nederlands teksten mooi vind om te lezen. Ook is het natuurlijk een goed boek, voor als je gewoon een lekker dun boek zoekt!

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Hebban in de Klas