Meer dan 6,3 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Onredelijk

ILE1013 18 december 2020
Ik kan ontzettend veel begrip opbrengen voor de keuze om het niet te vertellen, je niet bewust van de omvang en impact en het stigma en de bevlekking uit de weg willen gaan.
Aan het eind verwijt Emilia Bruch de bevlekking en dat vind ik onredelijk.
Misschien mijn romantische idee dat ze hem in de armen zou vallen en dat alles weer goed is.
Het einde vind ik plotsklaps en vlak.
Niet echt een interessante structuur, maar prachtig bijna dromerig maar toch vlijmscherp en analytisch geschreven. Kennis over de werkwereld van Emilia wordt geëtaleerd waardoor dat deel niet alleen geloofwaardig, maar ook interessant is.
Geschikt voor havo bovenbouw

Reageer op deze recensie

Meer recensies van ILE1013

Gesponsord

Als Hyoyoung wordt gevraagd in een brievenwinkel in Seoul te komen werken, realiseert ze zich al snel hoe helend een brief kan zijn. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.