Meer dan 6,1 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Een heerlijke romcom

issie_books 12 januari 2025
Als je ooit hebt gedacht: “Mijn leven is een zooitje, maar ik wil er graag een geordend exemplaar tegenover zien,” dan is Caroline jouw girl. Ze leeft volgens de regels, lijstjes en een strak plan. Maar dan komt Julian. Meneer Chaos. Meneer “Oh, je wilde rust? Hier heb je wat plagerijen en spontane acties.” En geloof me, het is fantastisch om te zien hoe haar hele zorgvuldig opgebouwde façade als een kaartenhuis instort.

Caroline’s blunders in de buurt van Julian zijn ronduit briljant. Soms zit je bijna te schreeuwen: “NEE, NIET DOEN!” terwijl ze tóch weer vol gas de afgrond in rijdt. Dat is ook gewoon echt de kracht van dit verhaal. Zo knap dat je al deze emoties beleeft tijdens het lezen. Wat het verhaal sterk maakt, is de persoonlijke groei van Caroline. Terwijl je in eerste instantie vooral om haar ongemakken lacht, zie je hoe ze langzaamaan durft los te laten – niet alleen Julian, maar ook zichzelf. Het maakt dit verhaal meer dan alleen een romantisch verhaal; het gaat ook over vertrouwen, kwetsbaarheid en uit je comfortzone stappen.

Dit boek leest weg alsof je zelf de hoofdrol speelt in een romcom: gênant, hilarisch en onverwacht ontroerend. Sabine Zwaan weet je aan het lachen te maken, te laten zuchten en met een glimlach door te laten lezen. Het verhaal is zo vlot geschreven dat je het uit hebt voordat je het doorhebt en dan wil je eigenlijk nog een beetje langer in Caroline en Julians chaotische wereld blijven.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van issie_books