Meer dan 6,2 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Iedereen zou dit moeten lezen

Juf Miranda leest 16 februari 2025
In dit boek staan de verhalen van Samuel, Fatima, Azad en Tamar. Vier gewone kinderen, die genieten van samenzijn met familie en spelen met vriendjes en vriendinnetjes. Tot de oorlog uitbreekt. Samuel en Fatima komen uit Syrië, Azad en Tamar uit Afghanistan.

Zonder in al te veel details te treden, komen er diverse aspecten uit hun vlucht tussen de regels door terug. Dit boek zou vanaf groep 6 ongeveer met kinderen gelezen kunnen worden. Misschien zitten er wel kinderen in de klas die gevlucht zijn. Misschien hebben kinderen erover gehoord in het Jeugdjournaal. In ieder geval is het belangrijk dat hun verhalen verteld worden.

Indrukwekkend boek en wat mij betreft zouden de verhalen in elke (bovenbouw)klas aan bod moeten komen.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Juf Miranda leest

Gesponsord

Het persoonlijke oorlogsverhaal van Edith Eger uit de internationale bestseller De keuze.