Meer dan 6,3 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Vlotte en humoristische feelgood

Karin Kempenk 23 april 2025
In Familieweek maken we kennis met Luna, die met flinke tegenzin naar het jaarlijkse familieweekje in het Franse landhuis Loirette vertrekt. Als blijkt dat haar vrijgezelle nicht ineens verloofd is en de families deze week nader kennis moeten maken, wil Luna het liefst direct weer naar huis.

Sabine Zwaan weet met haar levendige, vlotte en humoristische stijl een verhaal neer te zetten dat makkelijk wegleest en regelmatig een glimlach oproept. Hoewel Luna in het begin wat negatief overkomt, merk je gaandeweg dat haar gedrag vooral voortkomt uit onzekerheid. Die ontwikkeling maakt haar personage een stuk menselijker én herkenbaarder.

Een vermakelijke feelgood die licht blijft, maar toch genoeg inhoud heeft om je erbij te houden. Ideaal voor even ontsnappen aan de dagelijkse drukte.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Karin Kempenk

Gesponsord

Als Hyoyoung wordt gevraagd in een brievenwinkel in Seoul te komen werken, realiseert ze zich al snel hoe helend een brief kan zijn. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.