Meer dan 6,3 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Matig: op alle fronten

Karin23 14 december 2024
Eerlijk gezegd snap ik niet goed waarom dit boek gemiddeld ruim 4 sterren scoort. Het boek is m.i. op zijn hoogst matig te noemen. Het verhaal is ongeloofwaardig en onwaarschijnlijk, de personages zijn eendimensionaal (horkerige baas, nare vader) en onbegrijpelijk in gedrag (moeder). De gruwelijkheden van WOII en Dachau worden beschreven als in een toeristengids ( dit was de appèlplaats).
En verder: op de fiets gekleed in ochtendjas en pantoffels een vrachtauto bijhouden?
Vakantiedagen die betaald moeten worden terwijl later in het boek staat dat ze het het hele jaar nog geen dagen heeft opgenomen?

Ofwel: 2 sterren. Op zijn hoogst.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Karin23

Gesponsord

Als Hyoyoung wordt gevraagd in een brievenwinkel in Seoul te komen werken, realiseert ze zich al snel hoe helend een brief kan zijn. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.