Meer dan 6,3 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Ule

Kim 29 maart 2022
Ik had al veel kinderboeken van Marc de Bel gelezen, maar deze is totaal anders. Het gaat over Ule Pauwels een meisje van 14 jaar die WO1 meemaakt en erover verteld van begin tot einde.
De schrik voor de oorlog die dichter komt, het vluchten, telkens opnieuw wat verder van het front. Honger, dorst en ontbeering. Dan raakt hun gezin ook nog van elkaar gescheiden.
Een boek waar je in wordt gezogen , je wilt altijd verder weten hoe het met de familie Pauwels gaat.
Ik was toch wel onder de indruk van het verhaal, Marc de Bel heeft die perfect geschreven.
De oorlog en zijn slachtoffers mag nooit vergeten worden.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Kim

Gesponsord

Als Hyoyoung wordt gevraagd in een brievenwinkel in Seoul te komen werken, realiseert ze zich al snel hoe helend een brief kan zijn. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.