Meer dan 6,2 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Heerlijk avontuur

LilianP 12 mei 2024
Ik heb genoten van dit heerlijke avontuur met opnieuw koningin Beatrix in de hoofdrol. Samen met haar privésecretaris (en vriendin) Jet zet ze haar tanden in een nieuwe moord, namelijk die op een medewerker van het archief van het Koninklijk Huis. Al snel blijkt dat de koningin zelf een van de verdachten is. Volgens de politie-inspecteur die belast is met de zaak is zij zelfs de hoofdverdachte.
“Beatrix en het geheim van Paleis Noordeinde” is zo’n boek waarvan je het echt jammer vind als je het uit hebt. Vermakelijk tot de laatste bladzijde, en met een ontknoping die ik niet zag aankomen. Ik denk dat ik het gewoon nog een keer ga lezen. Een aanrader!

Reageer op deze recensie

Meer recensies van LilianP

Gesponsord

Het persoonlijke oorlogsverhaal van Edith Eger uit de internationale bestseller De keuze.