Meer dan 6,2 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Incrediblybookworm: De paden der liefde

Linda de Jong 13 februari 2025
Waarom houdt spijt over verloren liefde ons vaak tegen om gelukkig te zijn, en hoe kunnen we verder gaan?

Ik hou van het feelgood genre, en met het oog op Valentijn is *De paden der liefde helemaal op z’n plek. En wat het misschien extra leuk maakt is dat Dens Vroege ook nog van Nederlandse bodem is. En dat 'De Paden der liefde' het eerste deel is van een drieluik. Het tweede deel is al uit en heet' Pas de Deux de L'Amour'.

De paden der liefde is een overkoepelende verhalenbundel, met vier verschillende verhalen over verloren liefdes. Acht mensen die elkaar nog nooit hebben ontmoet, heel verschillend zijn, maar toch verbonden zijn door hun hang naar liefde en verbinding.

Zo staan ze allemaal op het kruispunt in hun leven. De een heeft net een relatie achter de rug en wordt overdonderd door nieuwe gevoelens. De ander is al langere tijd alleen en is kwetsbaar geworden in de liefde vanwege een overspelige ex.

Hoewel de verhalen kort zijn, zijn ze goed uitgewerkt en geven een mooi inzicht in de gedachten en gevoelens van de hoofdpersonages. De alledaagse problematiek als relatiekwesties, verlies, jeugdtrauma’s of geaardheid zijn menselijk, waardoor je als lezer een realistische en diepgaande beleving voelt. Tegelijkertijd blijft er genoeg ruimte over om te reflecteren en eigen interpretaties toe te voegen. De verhalen maken nieuwsgierig. Hoe zullen de paden verder lopen? Komt alles goed met ze? Het blijft tot de laatste bladzijde geheim.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Linda de Jong

Gesponsord

Het persoonlijke oorlogsverhaal van Edith Eger uit de internationale bestseller De keuze.