Meer dan 6,3 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Streekroman over de watersnoodramp in 1953.

Linsey 11 februari 2018
Volgens mij was dit de eerste keer dat ik een streekroman gelezen heb. Het is normaal gesproken niet mijn genre: te lieflijk en te zoetsappig. Maar dit boek gaat over de watersnoodramp en Gerda van Wageningen is een zeer bekende schrijfster en dit onderwerp spreekt me aan dus ik waagde het erop. Ik ben zeker niet teleurgesteld! Het is een toegankelijk boek met heldere taal. Je krijgt een goed beeld van de tijdsgeest en de personen in het boek worden mooi uitgediept. Zeer schuwt ook gevoelige onderwerpen niet. Een dikke vier sterren is het verhaal in mijn ogen zeker waard!

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Linsey

Gesponsord

Als Hyoyoung wordt gevraagd in een brievenwinkel in Seoul te komen werken, realiseert ze zich al snel hoe helend een brief kan zijn. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.