Meer dan 6,3 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Een verhaal waar je je niet mee gaat vervelen.

Linsey 15 april 2018
Wat een leuk, grappig, bemoedigend, inspirerend, moedig en openhartig boek is dit toch. Alle emoties komen hier in terug. Ik heb enorm genoten van dit verhaal. En de stem van Howard Komproe is hier super goed bij gekozen en maakt het compleet! Hij leest niet het verhaal voor; het vertelt het of dat hij zelf Trevor is en dat leven heeft meegemaakt. Zo levensecht! Hij voegt nog eens een hoop extra humor aan het boek toe door zijn stem en intonatie's. Die Trevor heeft een zeer bewogen leven gekend en heeft er altijd het beste van gemaakt door zijn vindingrijkheid. Ja, een must read voor iedereen zou ik zeggen. Of eigenlijk: een must listen in mijn geval.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Linsey

Gesponsord

Als Hyoyoung wordt gevraagd in een brievenwinkel in Seoul te komen werken, realiseert ze zich al snel hoe helend een brief kan zijn. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.