Meer dan 6,3 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

veelbelovend eerste deel

lizegerrits 01 april 2025
Die covers... Die titel... Ik had wel zin om even terug de tijd in te gaan en te bivakkeren op een afgelegen eiland. En dus begon ik met hoge verwachtingen aan het eerste deel van de serie over het Wilde Eiland.

Het is 1930. Effie woont met een klein groepje eilandbewoners op St. Kilda, een afgelegen eiland met ongerepte natuur. Effie is gewend te jagen en te klimmen en om met weinig luxe en comfort te leven, maar ze voelt zich er helemaal thuis. Als het eiland bezoek krijgt van een Lord, voelt ze zich meteen tot hem aangetrokken. Echter woont hij op het vaste land, en heeft hij een totaal andere levensstijl dan Effie. Een onmogelijke liefde?

Vooral in het begin moest ik even wennen. Er werden veel personages geïntroduceerd, en het duurde even voordat ik doorhad wie wie was en wat de onderlinge relaties waren. Maar eenmaal in het verhaal liet het me moeilijk los. Het verhaal zat vol mysteries. Des te leuker was het om dit boek samen te lezen, proberen te voorspellen wat er achter de mysteries zit en langzaam de puzzelstukjes in elkaar te zien vallen.

Op het eind van het boek zat een plottwist die ik niet zag aankomen. Ook sloot het boek af met een giga cliffhanger, waardoor je eigenlijk meteen door wilt gaan met deel 2 uit de serie: Vuurlicht. Ik denk dan ook dat het niet heel lang duurt voordat ik deze oppak.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van lizegerrits

Gesponsord

Als Hyoyoung wordt gevraagd in een brievenwinkel in Seoul te komen werken, realiseert ze zich al snel hoe helend een brief kan zijn. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.