Meer dan 6,3 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Flikken - in boekvorm

LoesV 22 augustus 2021
Lenoir is een spannend boek over een rechercheur van cold cases in Rotterdam, die in een interessante zaak verwikkeld raakt die ook hem persoonlijk treft.

Bas Haan schrijft met heldere toon over het wel en wee bij de recherche en doet dit overtuigend en boeiend. Ik kon het boek niet wegleggen. Het was een soort van Flikken in boekvorm, die voor veel spanning zorgde en uiteraard met een onverwacht einde. Een aanrader wat mij betreft!

Reageer op deze recensie

Meer recensies van LoesV

Gesponsord

Als Hyoyoung wordt gevraagd in een brievenwinkel in Seoul te komen werken, realiseert ze zich al snel hoe helend een brief kan zijn. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.