Meer dan 6,3 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

te onrealistisch

lttlered 27 september 2022
Ik heb eerder iets van Jill Mansell gelezen toen vond ik het wel leuk. Maar dit boek bleef maar doorgaan met te onrealistische situaties. Relaties gingen te snel waardoor het gewoon een beetje irritant was om te lezen. De gedachte dat je iemand op straat tegen komt en gelijk ten huwelijk vraagt. Kom op zeg. Alsof dat gebeurd. (dit is geen spoiler trouwens gewoon een voorbeeld van een situatie). Ik bleef door lezen met de hoop dat het beter zou worden. Helaas was dat niet het geval. Vandaar mijn erg lage score. Maar ik vond dit gewoon geen prettig verhaal. Het hoeft van mij niet allemaal realistisch te zijn maar dit was gewoon het tegenovergestelde.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van lttlered

Gesponsord

Als Hyoyoung wordt gevraagd in een brievenwinkel in Seoul te komen werken, realiseert ze zich al snel hoe helend een brief kan zijn. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.