Meer dan 6,3 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Te veel van en aan de andere kant te weinig

MaartjeJ 29 februari 2024
Het boek begint met een interessante ontdekkingsreis van de hoofdpersoon naar India. Dit deel sprak me aan en vond ik interessant. Er kwamen spreuken in voor, die me lieten nadenken. In deel 2 (of misschien een losstaand 2e boek?) volgen we dezelfde hoofdpersoon als zij naar Santiago di Compostella loopt. Een aantal voor de hand liggende ervaringen en spreuken komen naar voren. Er zijn meer aansprekende autobiografische boeken te lezen, geschreven door mensen die op bedevaart gingen.

Daarna werd het me gewoonweg te veel in het derde deel. Een deel waarin veel open deuren worden ingetrapt. Met een hoog gehalte aan herhaling.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van MaartjeJ

Gesponsord

Als Hyoyoung wordt gevraagd in een brievenwinkel in Seoul te komen werken, realiseert ze zich al snel hoe helend een brief kan zijn. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.