Meer dan 6,3 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Marjolein 02 juni 2013
Ik had zeer veel positieve verhalen gehoord of Deon Meyer, waardoor ik erg nieuwsgierig was geworden naar zijn boeken. Dat, in combinatie met het feit dat ik ook benieuwd was naar een thriller uit Zuid-Afrika, maakte de keus voor mij erg makkelijk. Ik wilde dit boek heel graag lezen.
Gelukkig kreeg ik een kans via de BUZZ-club van Crimezone.

7 Dagen, waarin de politie moet stoppen de communistische moordenaars van Hanneke Sloet te beschermen en de moord moet op lossen. Of anders... zullen er meer politie-agenten neergeschoten worden.

Het gegeven voor dit race-tegen-de-klok/kat-en-muis spelletje. Het leest heel makkelijk weg, de spanning wordt goed opgebouwd. Naarmate de dagen volgen wordt je meer en meer in het verhaal gezogen. Enig minpuntje vond ik toch wel dat het einde me heel erg deed denken aan een boek van Jo Nesbo, waardoor ik het toch opeens een stuk minder origineel vond. Ik ben zeker van plan in de toekomst nog meer boeken van Deon Meyer te gaan lezen.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Marjolein

Gesponsord

Als Hyoyoung wordt gevraagd in een brievenwinkel in Seoul te komen werken, realiseert ze zich al snel hoe helend een brief kan zijn. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.