Meer dan 6,3 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Een feest van plotwendingen

Maryleest 11 januari 2025
Net als je denkt te weten hoe het zit word je in dit boek toch weer een andere kant opgestuurd. 600 pagina's maar het voelt geen moment als een lange zit.
Marcus Goldman heeft geen inspiratie voor zijn nieuwe boek terwijl de deadline van zijn uitgever nadert. Tot de vondst van de dode Nola, muze van zijn mentor en schrijver Harry Quebert. Terwijl hij samen met agent Gahalowood de waarheid tracht te achterhalen blijkt niemand te zijn wie hij of zij in eerste instantie lijkt. En daardoor blijft deze dikke pil boeien.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Maryleest

Gesponsord

Als Hyoyoung wordt gevraagd in een brievenwinkel in Seoul te komen werken, realiseert ze zich al snel hoe helend een brief kan zijn. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.