Meer dan 6,2 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

De player

missp_her_books_read 22 februari 2025
Temperamentvol, baseballgod en player, een imago dat aan Chad Gamble vastkleeft! Hierdoor heeft de pers elke (mis) stap gezien die hij op zijn palmares heeft! De laatste is er eentje waar zijn sponsors van zeggen “stop”! Zijn manager heeft de oplossing, Bridget waar hij mee gespot is zal zijn schaduw worden, zijn vriendin om hem op het rechte pad te houden en zijn imago op te poetsen! Maar kan een sluwe vos zijn streken zomaar verleren?
De player is een steamy romance met een klassieke opzet van verhaallijn, hierdoor is het verhaal erg voorspelbaar, wat zeker niet stoorde. Het leuke aan dit verhaal zijn vooral de hilarische situaties en passionele fragmenten. Deze laten je uitkijken en lustig verder lezen.
Super is ook dat Bridget een vrouw is die niet in het standaard prototype plaatje past!
De personages wisselen af door gans het verhaal, het laat elk hún beweegreden zien en de moeite die ze met elkaar hebben, om niet in de val van “de aantrekkingskracht en liefde “ te trappen.
Jennifer L. Armentrout weet de lezer te bekoren met toffe personages & leuke invalshoeken en de nodige knipogen. Het leest heerlijk vlot, hierdoor is het ook zo uitgelezen.
Romance om lekker bij weg te dromen.

3,5 ster

@missp_her_books_read

Reageer op deze recensie

Meer recensies van missp_her_books_read

Gesponsord

Het persoonlijke oorlogsverhaal van Edith Eger uit de internationale bestseller De keuze.