Meer dan 6,2 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Tussen fantasie en werkelijkheid

missp_her_books_read 19 februari 2025
Het verhaal gaat verder met Liv en Frisco, ze groeien in hun relatie, ze beleven samen een groot larp festival en een trouwfeest geeft hen het nodige werk en irritaties.
Jeanine en Harm het is een feit! Ze gaan trouwen en plots breekt er een echte bridezilla uit in Jeanine. Dat Liv gevraagd is om de bruidsjurk te maken is een eer, de vraag voor ceremoniemeester had ze liever laten passeren als ze kon.
Liv heeft op haar werk terug wat uitdagingen en in haar vrije tijd wordt ze nu veel gevraagd om kleding te maken voor de larp evenementen.
Frisco die floreert op alle vlakken, alleen heeft het ook een keerkant die hij soms uit het oog verliest. En dat er nog ergens vonken overspringen is alleen maar leuk voor de vriendenclub.
Het leven gaat voor iedereen door in dit 2de deel en hierdoor komen karakters heel sterk naar voor. Het laat hier heel goed zien dat iemand kennen soms toch een vaag begrip is. Omstandigheden en andere personen kunnen dit beïnvloeden en maskers laten vallen.
Het ondernemen staat ook erg centraal in dit verhaal en laat hiervan verschillende aspecten zien.
Denise Meijer schrijft zeer gedetailleerd, hierdoor komt het larf stukje voor een niet kenner zeer goed en realistisch naar voor.
De afwisseling van wat drama, humor en romantiek zorgt er voor dat je geboeid en gretig blijft lezen.
Het einde is er weer eentje met een cliffhangertje en je reikhalzend uitkijkt naar deel 3!

3,5 ster

@missp_her_books_read

Reageer op deze recensie

Meer recensies van missp_her_books_read

Gesponsord

Het persoonlijke oorlogsverhaal van Edith Eger uit de internationale bestseller De keuze.