Meer dan 6,3 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

De leraar

Monique 26 april 2025
Les #1 Vertrouw niemand.

Eva heeft een goed leven. Ze staat elke dag op, krijgt een kus van haar man Nate en gaat wiskundeles geven op de plaatselijke middelbare school. Alles is zoals het zou moeten zijn. Behalve…vorige jaar werd de school opgeschrikt door een schandaal rondom één meisje, Addie. En dit jaar is Eva ontzet dat Addie in háár klas zit.

Addie is niet te vertrouwen. Ze liegt, ze doet mensen pijn, ze maakt levens kapot. Tenminste, dat zegt iedereen. Maar niemand kent de echte Addie. Niemand kent de geheimen die haar zouden kunnen vernietigen. En Addie zal er alles aan doen om die stil te houden.

Persoonlijk vind ik dit boek een van de mindere boeken. Het begin van het verhaal is sterk, je kunt je gemakkelijk verplaatsen in het verhaal. Maar lieverlee wordt het steeds ongeloofwaardiger.
Jammer want het boek had wel een waarschuwende tint kunnen hebben.

Dat een leraar op een school zo ver kan gaan is onvoorstelbaar en haast onmogelijk. En het feit dat het in het verleden ook al eens iets soortgelijks is voorgevallen maakt het onwaarschijnlijk dat hij dat kan herhalen.

Voor mij was dit boek een teleurstelling.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Monique

Gesponsord

Als Hyoyoung wordt gevraagd in een brievenwinkel in Seoul te komen werken, realiseert ze zich al snel hoe helend een brief kan zijn. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.