Meer dan 6,2 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Leuk boek, maar teveel gehyped

Nadra 21 februari 2025
All Fours van Miranda July is een roman die de lezer meeneemt op een intrigerende reis door het leven van een 45-jarige kunstenares die besluit haar bestaan radicaal te veranderen. In plaats van haar geplande reis van Los Angeles naar New York voort te zetten, neemt ze een onverwachte afslag en belandt in een bescheiden motel. Wat begint als een kort verblijf, mondt uit in een langdurige retraite waarin ze haar motelkamer transformeert en een relatie aangaat met een jongere, getrouwde man. Deze keuzes dwingen haar om haar rol als moeder, echtgenote en vrouw in de overgang te heroverwegen.

July's kenmerkende stijl, doordrenkt met humor en tederheid, maakt complexe thema's zoals perimenopauze, seksualiteit en zelfontdekking toegankelijk en herkenbaar. De auteur schuwt niet om taboes te doorbreken en biedt een frisse kijk op onderwerpen die vaak onbesproken blijven. De roman wordt geprezen om zijn diepgaande en menselijke benadering, en wordt gezien als een transformerend werk dat de lezer aanzet tot reflectie.

Hoewel All Fours veel lof heeft ontvangen en door sommigen wordt beschouwd als een van de beste boeken van 2024, kan de uitgebreide hype rondom het boek leiden tot hoge verwachtingen die niet voor elke lezer worden waargemaakt. Desondanks biedt het boek een vermakelijke en diepgaande leeservaring die de moeite waard is voor degenen die openstaan voor een ongefilterde verkenning van het moderne leven en de complexiteiten daarvan.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Nadra

Gesponsord

Het persoonlijke oorlogsverhaal van Edith Eger uit de internationale bestseller De keuze.