Meer dan 6,2 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Geen spanning maar toch boeiend

Pederebooksandtravel 25 februari 2025
✨✨✨ recensie ✨✨✨
Dwaalspoor, het vijfde boek in de reeks rond Kate Marshall. Hoofdpersonages Kate Marshall en Tristan Harper werken reeds een tijdje als privé-detective. De zaken gaan niet zo goed en als dan tot overmaat van ramp hun camping verwoest is door een enorme storm moet er snel geld in het laatje komen. Ze krijgen de vraag van een true-crime podcast medewerker om onderzoek te doen naar een cold case nl. de dertig jaar oude zaak rond de verdwijning van de vijftienjarige Janey Macklin. De hoofdvraag is: stel dat Janey vermoord is door Peter Conway, seriemoordenaar en ex van Kate Marshall. Kate en Tristan twijfelen. Zouden ze deze zaak wel aannemen en alles oprakelen wat Kate nu allemaal wil vergeten. Daar ze in geldnood zitten en hier een mooi loon voor zouden krijgen besluiten ze de zaak toch aan te nemen. Het spoor brengt hen naar drie vrienden, die netjes elkaar indekken. Kate en Tristan hopen beetje bij beetje dichter bij de waarheid te komen maar worden dan ook weer telkens op het verkeerde spoor gezet. We krijgen een zoektocht met toch wel onverwachte ontknoping.
Het verhaal komt traag op gang maar toch wil je verder blijven lezen. In dit boek kunnen we niet echt van “spanning” spreken. Maar het bleef mij, ondanks de spanning, toch wel boeien. Het einde kent een onverwachte ontknoping. Lees zeker ook het nawoord…. Zullen Kate en Erika elkaar ooit ontmoeten?

⭐️⭐️⭐️⭐️

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Pederebooksandtravel

Gesponsord

Als Jolenes helikopter crasht in Irak, moet ze terugkeren naar het huwelijk en gezin dat ze onder hoogspanning achterliet. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.