Meer dan 6,2 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Gefluister in de nacht.

Rachel van der Lee 19 februari 2025 Auteur
Dawns dochter, Christie Longchamp, beleeft een idyllische jeugd in Cutler's Cove. Maar het ongeluk slaat toe en Christie moet haar beschermde omgeving ontvluchtten en onderduiken in New York.

De dochter van Dawn heeft in dit deel de hoofdrol. Het is ook weer in de eerste persoon geschreven. Alles lijkt haar goed te gaan totdat er een ongeluk gebeurd. Het is heel heftig wat dit jonge meisje allemaal mee moet maken. Het is een realistisch heftig verhaal en je wilt alleen maar doorlezen om te weten of het goed af zal lopen. Gauw verder met het laatste deel uit deze serie.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Rachel van der Lee

Gesponsord

Het persoonlijke oorlogsverhaal van Edith Eger uit de internationale bestseller De keuze.