Meer dan 6,3 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Eindspel

Raynor Sarnac 30 november 2016
Wat een einde, in een teug gelezen. En nu terugkijkend naar de reeks Noordzee Moorden. Wat een reeks met zoveel liefde geschreven. Herkenbaar, prachtige karakters de sfeer zo voelbaar. Een vraag, verzoek aan Isa, ga door met Kyra, Maud, Tom, Niels en alle andere hoofdpersonen. Ik ben van ze gaan houden. Maak een nieuwe serie, IJsselmeer, Zuiderzee of desnoods Vinkeveense Plassen Moorden.. Maar dan met deze hoofdpersonen. Please?

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Raynor Sarnac

Gesponsord

Als Hyoyoung wordt gevraagd in een brievenwinkel in Seoul te komen werken, realiseert ze zich al snel hoe helend een brief kan zijn. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.