Meer dan 6,3 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Donker en spannend

tamochibooks 02 maart 2025
Eindelijk kon ik deel 3 in de Eilandmoorden oppakken. Omdat deel 2 was geeindigd met een cliffhanger wilde ik eigenlijk meteen doorlezen, maar het duurde bijna een jaar voordat het audioboek van dit boek online kwam te staan. Pas daarna konden we met de #samenlezenweJohannaMo groep dit boek oppakken.
Maar ik was absoluut niet teleurgesteld.
Ik vond het verhaal van Hanna weer ontzettend goed geschreven en vond die storyline eerlijk gezegd interessanter dan de moord die onderzocht werd.
Het lastige van deze moord vond ik de hoofdstukken die geschreven waren vanuit het slachtoffer. Johanna Mo wisselt soms van oogpunten en ik vond het personage van het slachtoffer niet heel sympathiek overkomen,
Maar de moord op Ester en het verhaal van Hanna kreeg veel meer diepgang en het einde van dit boek was weer mindblowing. Ik kan niet wachten op deel 4!

Reageer op deze recensie

Meer recensies van tamochibooks

Gesponsord

Als Hyoyoung wordt gevraagd in een brievenwinkel in Seoul te komen werken, realiseert ze zich al snel hoe helend een brief kan zijn. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.