Meer dan 6,3 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Vreselijk

vilumi 02 maart 2025
Dit is een boek als Het Vervloekte Kind. Als je nog geen enkel ander boek van de aangrenzende serie gelezen hebt is het goed, maar anders is het belachelijk slecht. Ook deze.

Het hele punt van De Grijze Jager 5 & 6 is dat magie niet bestaat: of, zoals iedereens favoriete karakter Halt O'Carrick het verwoord, "95% van de magie is bijgeloof, 3% zijn goocheltrucjes, 1% is mesmerisme en de laatste 1% is onverklaarbaar". In dit verhaal wordt dat allemaal van het balkon gegooid als er opeens echte magie in voorkomt. De jagers zijn veel te sterk en doden op hun gemak alle tegenstanders. Het boek zou voor een beginneling waarschijnlijk "redelijk" zijn, maar voor zo'n emotionele en beroemde serie is het nog geen ster waard.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van vilumi

Gesponsord

Als Hyoyoung wordt gevraagd in een brievenwinkel in Seoul te komen werken, realiseert ze zich al snel hoe helend een brief kan zijn. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.